Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

„Róże Wieczne ” - są to kwiaty które zostały pozbawione wody i dzięki procesowi stabilizacji zachowują swój kolor i kształt przez okres około pięciu lat. Nie wymagają jakiejkolwiek pielęgnacji. Co więcej to prezent idealny dla osób posiadających alergie czy uczulenia, gdyż pozbawione są alergennych pyłków.

Na czym opiera się idea róży stabilizowanej?

Kwiaty, które zachowują swój pierwotny urok przez wiele lat, są pożądane przez miłośników natury. Taki efekt mogą zapewnić róże wieczne. To kwiaty poddawane procesowi stabilizacyjnemu tuż po osiągnięciu przez nich pełnego rozkwitu. Polega on na umieszczeniu róż w specjalnie przygotowanym roztworze. Po pewnym czasie woda zamienia się z substancją konserwującą kwiat. Róża stabilizowana niczym nie różni się od zwykłej w wyglądzie. Zmianę widać tylko w sposobie jej pielęgnacji. Nie wymaga ona podlewania, przycinania ani wymiany ziemi.

W kwestii takiej jak wieczne róże cena nie gra pierwszorzędnej roli z uwagi na ich charakter. Mogą one prezentować się idealnie przez wiele lat. Z tego powodu stanowią świetny pomysł na prezent. Zwyczajny kwiat uschnie nawet w ciągu kilku dni, z kolei róża w szkle będzie cieszyć oczy przez okres około 5 lat.

Ponadto taką roślinę szczególnie docenią alergicy. Dzięki swojej naturze róże wieczne nie wydzielają pyłków ani charakterystycznego, mocnego zapachu, co z kolei nie przyciąga także żadnych owadów. Nie trzeba więc obawiać się reakcji alergicznych. Mieszkania osób zmagających się z dolegliwościami oddechowymi również mogą obfitować w roślinność!

 

Czytaj więcej

Wieczna róża w szkle do domu i do biura

Pokoje z różą stabilizowaną stają się bardziej atrakcyjne w oczach domowników. Przyczyniają się do poprawy nastroju i dobrego samopoczucia. Dlatego właśnie róża w szkle jest cenionym dodatkiem w domach o nowoczesnej aranżacji wnętrza. Wprowadza do środka odrobinę gustownej natury.

Z podobnego powodu róże stabilizowane goszczą w takich miejscach jak: biura, sale konferencyjne, recepcje placówek medycznych i hoteli. Są także obecne w restauracjach czy kasach sklepowych. Nie wymagają pielęgnacji, nie wywołują alergii – pasują więc do charakteru każdej pracy.

Polepszenie atmosfery otoczenia jest tym, czym cechuje się dobra róża stabilizowana Cena kwiatu odzwierciedla jego wpływ na pomieszczenie. Przebywanie przez długi czas w biurze wymaga inwestycji w wygląd pokoju. Wieczna róża w szkle przyciąga wzrok i pozwala trochę się zrelaksować. W ten sposób działają wszystkie naturalne dekoracje, a stabilizowany kwiat nie stanowi pod tym kątem wyjątku.

Róże stabilizowane w zaciemnionych pomieszczeniach

Wieczna róża w szkle nie potrzebuje ekspozycji na światło. Oznacza to, że można z powodzeniem postawić ją np. w przedpokoju bez okien. Nie trzeba też dbać o łatwy dostęp do rośliny. Róża stabilizowana nie powinna być narażona na kontakt z wodą. Chroni ją przed tym kopuła i dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby stała się elementem wystroju łazienki. Róża w szkle wymaga jedynie pomieszczenia o wilgotności w przedziale 40-70%. Taki warunek spełniają wszystkie użytkowane mieszkania.

Nasza oferta róż stabilizowanych

Nasz asortyment składa się z róż chronionych szklaną kopułą. Jest to dodatkowy element wpływający na estetykę produktu. Wymiary mogą się nieznacznie różnić w zależności od rośliny. Wysokość kopuły to zawsze 32 cm, jednak trzeba pamiętać, że róża w szkle to naturalny kwiat, dlatego szerokość jest dostosowywana do jej unikatowego kształtu. To samo dotyczy ogólnego wyglądu – zdjęcia na stronie są jedynie poglądowe.

Wieczna róża w szkle może mieć wiele kolorów, począwszy od tradycyjnych (czerwone, białe itd.), aż po mniej standardowe, jak chociażby niebieskie, czarne czy amarantowe. Kwiaty mogą zostać posypane delikatnym, estetycznym brokatem. Drewniana podstawka róży stabilizowanej również przybiera różne barwy. W zależności od modelu posiadają one mech stabilizowany, który nadaje roślinie bardziej naturalny wygląd.

Jeśli interesuje Państwa piękna róża stabilizowana cena proponowana przez Your Little Forest także powinna zwrócić Państwa uwagę. Oferujemy jedną z najniższych kwot za tego typu produkt. Zachęcamy do kontaktu, podczas którego odpowiemy na wszelkie pytania. W kwestii takiej, jak wieczna róża cena podana na stronie nie uwzględnia kosztów wysyłki. Szczegóły, włącznie z terminami, wyjaśniamy w zakładce dotyczącej dostawy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl